KOŞU BANDI YEDEK PARÇA VE AKSESUAR

  • Koşu Bandı Palet Değişimi
    Eskiyen bandınızı değiştirerek koşu bandınızın ömrünü uzatır ve ilk günkü gibi kullanırsınız.. Tüm markalar için yedek bant/Palet stoklarımızda mevcuttur..
  • Koşu Bandı zemin/deck Değişimi
    Koşu bandınızın hasarlı deck'ini değiştirerek ilk günkü gibi sessiz çalışmasını sağlayabilirsiniz.. Stoklarımızda orjinal deckler ve yan sanayi deck'ler vardır..
  • Koşu Bandı Motoru DC/AC
    Motor koşu bandınızın kalbidir ve daima iyi durumda olmalıdır. Problemli ve yanık motorlar yenisi ile değiştirilir. Sardırmayın! verim alamazsınız..
  • Beyin Sürücü Kartı
    Problemli motor ve yağsız kullanılan koşu bandı yüzünden yanan sürücü kartları tamir edilir. Her marka ve model sürücü kartı temin edilir..
  • Koşu Bandı Eğim Motoru
    Arızalı veya düzgün çalışmayan eğim motorlarının bakımı yapılır veya yenisi temin edilir..
  • Koşu Bandı Silikon Yağı
    Olmazsa olmaz demek gerekir, yağlanmayan koşu bandının ömrü en kısa zamanda biter. Silikon yağ, adresinize gönderilir..
  • Koşu Bandı Emniyet Anahtarı
    Acil durumda aniden koşu bandını durduran bu mandal kayıp ise bize sorun, mutlaka yenisini temin ederiz..
  • Motor Tork Kayışı
    Konforlu bir yürüyüş için zarar görmemiş bir kayış olmalıdır. Sağlığınız için buna dikkat edin. Servisimiz mutlaka gerektiğinde yenisiyle değiştirecektir..
  • Koşu Bandı Ekran Göstergesi
    Göstermeyen, problemli & yanık ekran kartları, yenisi ile değiştirilir veya tamir edilir. Her marka ve model için çözüm bulunur..
  • Koşu Bandı Merdanesi/Silindir
    Koşu bandının gürültülü çalışmasına neden olan rulmanlar değiştirilir.. sente ayarı bozulan silindirler yenilenir..
  • Koşu Bandı ve kondisyon aletleri elektronik parçalar
    Her türlü elektronik parça servisimiz tarafından tamir edilir yenisi ile değiştirilir..
  • Ağırlık İstasyonları ve Kardiyo Aletleri Yedek Parçaları
    Ağırlık istasyonlarının kablo değişiminde 8 inç, 600 kg taşıma kapasiteli ispanya ürünü teflon kablo kullanmaktayız...

Koşu bandı Yedek ParçaHizmet Verdiğimiz Markalar

AFG, Aspire, Activa, Adler, Advance, Altis, Ak Sport, Athletic, Batavus, BladeZ, BH Fitness, Hi power, Bianchi, Bremshey, Bodycraft, Bodyguard, Bodysolid, Body charger, Body Sculpture, Bowflex, Buffalo, Busso, Cap, CardioZone, Carl Lewis, Cateye, Cybex, Trotter, Cyclone, Dalps, Diesel, fitness, Diamondback, Dunlop, Domyos, Dynamic, Endurance, Epic, Eurofitness, Everyoung, Evo, Fitline, Fitnex, Fitplus, First Degree, Flex, Freemotion Fitness, Free Spirit, Forevervit, Goodman, Gold's Gym, Greenmaster, Healthrider, Healthstream, Horizon Fitness, Image, Ironman, Infınty, Impulse, Johnson, Jkexer, Keys, Ketler, Kinner, Landice, Lifecore, Lifefitness, Lifespan, Lifegear, Liga, Magnum, Marathon, Matrix, Maxfit, Max sport, Morishima, Motus, Motion, Nautilus, New Balance, New Form, Nordictrack, Octane, Quantum, Paramount, Pacemaster, Precor, Proform, Profitness, Prostar, Proteus, Powermax, Protech, Pulse Fitness, Qantum, Ram, RedZone Fitness, Reebok, Rubenis, Runmill, Sole, Spalding, Senti Fit, Scarlett, Schwinn, Siesta, Smooth, Spirit, Sportcraft, Sportek, SportsArt, Sportop, StarTrac,
Steelflex, Sunbanker, Teamwork, Technogym, Track Master, True, Tunturi, Trimline, Tomahawk, Universal, Vision, Voit, V-Fit, York, Walkmill, Weslo, Woodway ve daha nice tüm spor ürünlerinin tamiri bakımı uzman ekibimiz tarafından garantili yapılmaktadır..
Koşu Bandı Markaları

Faydalı Bilgiler

Koşu Bandı Tamiri Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Acıbadem, Acarkent, Adalar, Akatlar, Alemdağ, Altunizade, Ataşehir, Ayazağa, Bağlarbaşı, Bahariye, Başıbüyük, Bebek, Beykoz, Bomonti, Bostancı, Bulgurlu, Caddebostan, Çamlıca, Çavuşbaşı, Çengelköy, Çekmeköy, Doğancılar, Dudullu, Dragos, Erenköy, Etiler, Fenerbahçe, Fikirtepe, Fındıklı, Göztepe, Harbiye, Hasköy, İstinye, İçerenköy, Kayışdağı, Kadıköy, Kalamış, Kanlıca, Kandilli, Kartal, Kasımpaşa, Kısıklı, Küçükbakkalköy, Küçükyalı, Kavacık, Levent, Maçka, Maltepe, Maslak, Merdivenköy, Nispetiye, Nişantaşı, Okmeydanı, Ortaköy, Osmanbey, Pangaltı, Pendik, Tuzla, Sahrayıcedit, Samandıra, Sarıgazi, Sancaktepe, Sultanbeyli, Sarıyer, Suadiye, Şaşkınbakkal, Şişli, Tarabya, Teşvikiye, Tophane, Topağacı, Ulus, Üsküdar, Ümraniye, Yakacık, Yenisahra, Zeynepkamil
Koşu Bandı Tamirini Sosyal Ağlardan Takip Edin...
facebook icon Twitter icon Google Plus icon Youtube icon Linkedin icon Pinterest icon
Web Site Servisi